شماره پشتیبانی 24/7 ۰۹۱۰۹۲۹۶۱۰۰

معرفی دهکده گردشگری و سلامت مخملکوه

امروزه صنعت توریسم جزء پربازده ترین صنایع رایج جهان می باشد . دهکده گردشگری وسلامت مخملکوه لرستان با پیش بینی تمام خواسته ها وکلیه سلایق، محلی امن و مطلوب جهت تفریح مردم خواهد بود. بر این اساس می خواهیم در یک منطقه خوش آب و هوا، دهکده ای تاسیس کنیم که در آن، خدمات متعدد سلامت از جمله فعالیت های مفید فرهنگی، ورزشی، تفریحی، غذاهای سنتی و توصیه های حفظ سلامتی ارایه شود.

از چه روش‌هایی می‌توانم رزرو خود را انجام بدم؟

شما می‌توانید از سایت  makhmalkouh.com/reserv تهیه کنید

آیا عضویت در وب‌سایت دهکده گردشگری مخملکوه برای خرید بلیط الزامی است؟

بله. با هدف امکان‌پذیری پیگیری‌های بعدی و ارائه پشتیبانی شایسته، عضویت در وب‌سایت الزامی است

چگونه می‌توانم در وب‌سایت دهکده گردشگری مخملکوه ثبت‌نام کنم؟

از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود-ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی روی گزینه‌ی «ثبت‌نام کنید» کلیک کرده و وارد صفحه ثبت‌نام شوید. آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید و پس از اعلام موافقت خود با قوانین و مقررات دهکده گردشگری مخملکوه، بر روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید تا ثبت‌نام شما انجام شود.

من قبلا در سایت دهکده مخملکوه ثبت‌نام کرده‌ام. چگونه می‌توانم وارد حساب کاربری‌ام بشوم؟

از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود-ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی باز شده آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه «وارد شوید» کلیک کنید

چگونه می‌توانم از کد تخفیف استفاده کنم؟

اگر به دلایلی مثل امتیاز خرید، جشنواره‌های دهکده گردشگری و سلامت مخملکوه و… کد تخفیف دریافت کرده‌اید و قصد دارید از آن استفاده کنید، در صفحه فاکتور (قبل از صفحه پرداخت بانک) گزینه «استفاده از کد تخفیف» را علامت بزنید؛ سپس در کادر مربوطه کد تخفیف خود را وارد کرده و دکمه «بررسی و اعمال» را بزنید تا مبلغ جدید پس از کسر تخفیف محاسبه و آماده پرداخت شود.